Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya sevgilisi kim? sorusuna hemen bu aralar ünlü ve yakışıklı dizi oyuncusu Kerem Bursin ile çıktığını hatırlatmak istiyoruz.

Türk dizi dünyasının en güzel kadını ve sevgilileri ile her zaman olay olan Serenay Sarıkaya kiminle çıkıyor ve sevgilisi kim? Serenay Sarıkaya denilince hemen herkesin aklına müthiş güzellikte bir hatun ve bayan geldiğini farkındayız. Şimdiye kadar oynadığı tüm dizilerde adından sıkça söz  ettiren ve özellikle son oynadığı Medcezir dizisindeki Mira karakteriyle hafızalara kazınan Serenay Sarıkaya’nın sevgilisi kim?

——————————————————————–

BU SAYFA HER GÜN GÜNCELLENİYOR

Arkadaşlar hemen elimize yeni bir bilgi geldi. Serenay Sarıkaya ve yeni sevgilisi Kerem Bursin bu sabah kahvaltıda bulup aşk tazelediler. Çektirdikleri yeni resimleri ve fotoğrafları aşağıdaki resim galerimizden görebilirsiniz.

——————————————————————–

Serenay Sarıkaya kiminle çıkıyor sorusuna aslında şimdiye kadar pek çok kişiyle çıktığı ve tam bir çapkın bayan olduğunu söylemekte fayda var gibi görünmektedir. Çünkü onun çıktığı tüm erkekler hemen magazinel olmuş ve çok meşhur olmuşlardır. Serenay Sarıkaya, kime elini attıysa hemen haber olmuştur. Bizlerde sizler için bir dosya hazırladık ve kimlerle çıktığına dair resimleri fotoğrafları paylaşmak istedik.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir