Şahan Gökbakar Sevgilisi Kim

Şahan Gökbakar Sevgilisi Kim

Şahan Gökbakar Sevgilisi Kim sorusuna bu sayfamızda cevap veriyoruz. Ünlü oyuncu ve yönetmen Selin Ortaçlı ile çıkıyor.

Şahan ve Sevgilisi Selin Ortaçlı fena yakalandı. Selin Ortaçlının eşofmalı olduğu görünen fotoğrafta Şahan’ın yüzündeki tepki ise dikkatlerden kaçmadı. Şahan Gökbakar Sevgilisi Selin Ortaçlı’nın evinden sabah saatlerinde çıkarken görüntülenince sinirlenen Şahan pek de mutlu gözükmüyordu.

EŞOFMANLA UĞURLADI

Şahan Gökbakar ve oyuncu olan sevgilisi Selin Ortaçlı, önceki gün sabah saatlerinde yakalandılar. Selin Ortaçlı’nın Levent’te bulunan evinden sabah saatlerinde çıkan Şahan, magazincilere takıldı. Selin’in eşofmanlarıyla kapıya kadar uğurladığı Şahan Gökbakar fotoğraflarını çeken magazincileri görünce sinirlendi.

SELİN ORTAÇLI BİYOGRAFİ

İlkokul yıllarında Derishow’un Hayalimdeki Giysi tasarım yarışmasında 1. oldu. Orta ve liseyi İtalyan Lisesi’nde tamamladı.

Ardından İtalya’da moda alanında önemli okullardan birisi olan Marangoni ve Politecnico üniversitelerini kazandı ancak kendi ülkesinde kalmaya karar verip Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü’nde okudu.

2006 yılında Fashion TV’nin düzenlediği moda ödüllerinde “Gelecek Vaat Eden En İyi Bayan Model” ödülünü aldı.

2009’un Haziran’ında “SeLingerie” adı altında iç çamaşırı koleksiyonunu çıkardı. lkokul yıllarında Derishow’un “Hayalimdeki Giysi” tasarım yarışmasında birinci oldu. Ortaokul ve liseyi İtalyan Lisesi’nde tamamladı.

Ardından İtalya’da moda alanında önemli okullardan biri olan Marangoni ve Politecnico üniversitelerini kazandı ancak kendi ülkesinde kalmaya karar verip Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü’nde okudu.

2006’da Fashion TV’nin düzenlediği moda ödüllerinde “Gelecek Vaat Eden En İyi Bayan Model” ödülünü aldı.

Şahan Gökbakar Sevgilisi Kim

Şahan Gökbakar Sevgilisi Kim


One thought on “Şahan Gökbakar Sevgilisi Kim

  1. Cem yılmaz çok destek verdiği biri. Aik hayatı da hayırlısı olsun diyelim. Bıktık recep filmlerinden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir