Murat Ünalmış

Murat Ünalmış

Murat Ünalmış Sevgilisi Kim? Murat Ünalmış şimdilerde yeni dizisinin baş rol oyuncusu olarak yoğun şekilde çalışmaktadır.

Murat Ünalmış, bildiğiniz gibi halen TRT1 ekranlarında yayınlanmakta olan Sevda Kuşun Kanadında isimli dizinin baş rol oyuncusudur. Kendisi kariyerinin zirvesine ilk olarak Yer Gök Aşk dizisi ile çıkmıştır. O dizi ile adeta patlama yağmış ve çok sayıda hayran edinmeyi başarmıştır. Hayranları ise en çok kendisinin sevgilisinin kim olduğunu merak etmektedirler.

Murat Ünalmış, 2011 yılında şimdilerin ünlü güzel oyuncusu ve Yer Gök Aşk dizisinden tanıştığı Birce Akalay ile evlenmiştir. Birce Akalay ile yaklaşık olarak 1.5 yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştır. Hatta boşanırken, Birce’nin bana yaşattığı acılardan dolayı ona teşekkür ederim babında manalı sözler söylemiştir. Yakışıklı oyuncu şimdilerde ise kimseyle çıkmamaktadır. Fakat aradığı eşin, maneviyata inanan biri olmasını istediğini belirtmiştir. Bizde kendisine güzel yüzlü ve manevi iklimi bol olan bir bayan bulmasını ümid ediyoruz. Umarız bulur.


One thought on “Murat Ünalmış

  1. Pingback: Murat Ünalmış | Sevgilisi Kim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir