Mert Kılıç

Mert Kılıç

Mert Kılıç Sevgilisi Kimdir sorusu uzun süredir sitemize sorulan sorulardan biriydi. Mert Kılıç şuanda Oyuncu Aslıhan Güner ile evli ve sevgilisi odur.

MERT KILIÇ KİMDİR

1978 Amasya doğumlu olan yakışıklı oyuncu Mert Kılıç; Best Model Of The World Yarışması’nda derece alarak kendisine şöhretin kapılarını aralamıştır.

Amerika’daki Los Angeles Beverly Hills Play House’da oyunculuk eğitimi alan Mert Kılıç; Milton Katselas öncülüğünde eğitim almıştır.

1.85 boyundaki yakışıklı oyuncu; son olarak Samanyolu ekranlarında yayınlanan Şefkattepe dizisinde Serdar komutan rolüyle ekranlarımıza konuk olmaktadır.

Tatil Aşkları, Gurbet Kadını, Ateşten Koltuk, Kara Duvak ve Asla Unutma gibi birçok dizi filmde rol almış olan karizmatik oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan güzel yüzüyle ekranlarda parlayan Aslıhan Güner Kılıç ile mutlu ve görenlere parmak ısıttıran bir evlilik sürdürmektedir.

ASLIHAN GÜNER KİMDİR

Aslıhan Güner; 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Malatyalı Babası ise Sivaslıdır. Güner, Sivas’ı gezip gördüğü için Sivaslıyım da diyebiliyor. 170 cm boyunda ve 57 kg ağırlığındadır. İki kız ve birde erkek kardeşi vardır. Batıl inançlara inanmayan, bir randevuda bekletilmekten ve bekletmekten hoşlanmayan özelliklere sahiptir. Mutfakta yemek yapmayı ve vakit geçirmeyi seven biridir. Aslıhan Güner ; İlişkisinde eşine güvendiği için kıskanç biri değildir bu yüzden içi bu yönden çok rahat birisi olduğunu söylemektedir.

Güner, Barış Manço Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Günümüzde halen etkin durumda olan Türk dizi oyuncusu farklı farklı filmlerde rol almış ve hepsinin üstesinden başarılı bir şekilde gelmiştir. Aslıhan Güner’in İlk rol aldığı film 2002 yılında gösterime giren Sırlar Dünyası’dır(2002). Ardından En İyi Arkadaşım (2004), Büyük Buluşma(2004), The İmam(2005), Çemberimde Gül Oya(2006), Selena(2006), Esir Kalpler(2006), Eksi 18(2006), Sevda Çiçeği(2006), Yuvamı Yıkamazsın(2007), Asi(2007), Şefkat Tepe(2010), Bir Zamanlar Osmanlı(2012), Sümela’nın Şifresi(2012), Moskova’nın Şifresi(2012), Herşey Yolunda Merkez(2013), gibi filmlerde rol almıştır.

9 Haziran 2013 yılında Şefkat Tepe adlı dizi setinde tanıştığı Mert Kılıçla dünya evine girmiştir.


One thought on “Mert Kılıç

  1. Mert Kılıç samanyolu TV nçn olmazsa olmazıydı.. Aslı Güner de benım toprakmış valla Malatyalı 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir