Emre Kaya

Emre Kaya

Genç kızların durmadan sorduğu soru olan Emre Kaya Sevgilisi Kim, kiminle çıkıyor yada kız arkadaşı var mı sorularını cevaplıyoruz.

Son yılların en gözde şarkıcılarından birisi olan Emre Kaya, uzun süredir hayranları tarafından sorulan sevgilisi var mı acaba, kız arkadaşı kim yada kiminle çıkıyor sorularını araştırdık ve bir sonuca ulaşamadık. Çünkü ünlü oyuncu verdiği bir röportajında şuan için kız arkadaşı ya da sevgilisi olmadığını ve aşk hakkında bir şey hissetmediğini açıkladı.


5 thoughts on “Emre Kaya

 1. Emre kayanin sevgilisi 4 senedir görüştüğü suanda da menejerligini yapan gizemiz komiksiniz alenen ortada olan birseye rağmen inaniyor olmaniz.Emre de büyü yapilmis gibi avare geziyor onlarda ayri bir komedi zaten heryerde teşekkür sevgi pitircigi hahahaha:)

 2. Emre kaya clm hangouts sevdae183@ gmail com istersen gel
  Ben Samsun bafrani ama fransadine simdine ben
  Sen gel bul benim canim benim aramizda kalsin tmm lütfen
  Bende seni coooook seviyorum ki coooook optu bekliyorum ben seni insallah gelisin bana aileni araba hic unutma ki hep dusunu allaha emane ol iyi bak kendini mutlu ol canim benim heseyesin sen
  Canimi icinsin sen askim sin hayatimsin heseyinesin verine ben sana olurun
  Sende istersen emre clm nerdesin gel hangouts sevdae183@ gmail com hic unutma ki iyi dusunu sen ne
  ????????????????????????????????????????✌????????????????????????☺???????????????????????????????????✈????????????????✨✨✨✨✨✨✨????????????????????????????

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir