Ceyhun Mengiroğlu

Ceyhun Mengiroğlu

Ceyhun Mengiroğlu şimdilerde sürpriz bir şekilde kendisi ile set arkadaşı olan Dilara Aksüyek ile çıkmaktadır.

—————————————————-

BU SAYFA YENİDEN GÜNCELLENMİŞTİR

Ceyhun Mengiroğlu bilinenin aksine Betül Bovya ile değil Dilara Aksüyek ile çıkmaktadır ve hatta geçtiğimiz günlerde el ele magazin muhabirlerince yakalanmışlardır. Hatta yakalanınca hayli sinirli olduğu gözlerden kaçmamıştır.

—————————————————-

Ceyhun Mengiroğlu,Ceyhun Mengiroğlu Sevgilisi,Ceyhun Mengiroğlu Sevgilisi Kim,Ceyhun Mengiroğlu Kiminle Çıkıyor sorularınızın cevabı bu sayfada.Ceyhun Mengiroğlu bildiğiniz gibi Mankendir. Özellikle İstanbul moda haftasında gösterdiği müthiş performans ile meşhur olmuş ve dizi dünyasına adım atmıştır.

Fakat bilinenin aksine bir sevgilisi yoktur. Yada herkese öyle söylemektedir. Herhangi bir şekilde sevgilisi olursa hemen bu sayfadan paylaşacağımıza emin olabilirsiniz.

Aşağıdaki mesajı bir kullanicimiz sitemize gönderdi. Doğruluğunu bilmiyoruz ama sadece bir iddia.

MESAJ ŞÖYLE: ceyhun mengiroglu nun 4 senedir bearber oldugu sevgilisi betul bovya dir.
kendisi ile 4 senedir beraberdirler, istanbul nisantasinda kime sorsaniz bilirler. Dizi olmasi itibari ile kiz arkadasi ortada gozukmemektedir. Betul Bovya yiyecek ve icecek eglence hayatinda genel mudurluk yapan is kadinidir. zuma; cipriani ve sortie ve nisantasindaki 5 mekanda genel mudurluk yapmistir.bilginize sunulur.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir