Can Yaman

Can Yaman

Can Yaman,Can Yaman Sevgilisi,Can Yaman Sevgilisi Kim,Can Yaman Kiminle Çıkıyor, aşk hayatında yeni gelişmeler var mı sorularını cevaplıyoruz.

Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan İnadına AŞk isimli dizide Yalın Aras isimli yakışılı ve geniş omuzlu bir delikanlıyı canlandıran Can Yaman, fanları tarafından uzun süredir sevgilisini kim olduğu bilinmek isteniyordu.

Bizlerde sizler için Can Yaman hakkında bazı araştırmalar yaptık. Yakışıklı oyuncunun ismi daha önce sevgili olarak Sinem Kobal ve Gonca Vuslateri ile birlikte anılsa da aslında ikisiyle de sevgili değildir.

Geçtiğimiz günlerde Arnavutköy’de sevgilisiyle yemek yerken aniden magazin muhabirleri tarafından görüntülenen yakışıklı oyuncunun gizemli esmer bir güzel ile çıktığını gördük. Resimlerine yorumlarınızı bekliyoruz.

Can Yaman Sevgilisi Kim

Can Yaman Sevgilisi Kim

can yaman

can yaman


9 thoughts on “Can Yaman

  1. Can abi bunlari okuyomusun bilmiyorum gercekten ck iyi bir oyuncusun herkezin gonullerinde yer aliyorsun hem yakisikli filmlerin bas tacisin senden butuun herkezin adina bisey isticem ne olur facede cevap yaz sadece senin icin deil bu seni seviuorum oyunculuk hayatinda basarialr ve seni bu oyunculuğundan dolayı tebrik ederim her şey gönlünce olsun bütün hayranlarin seninle

  2. Can Yaman kesinlikle açelya topaloğluyla sevgili olmalısın hatta belki ciddi bile düşüne bilrsiniz iliniz dünyada biribirine yakışan en güzel çiftsiniz size aşığım ??????

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir